Állás, munka Debrecen városában

  Autómosó

Üzenet a hirdetőnek

Autómosó

Autóméry Kft. 2017. 07. 07.

Az Autóméry Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia , Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák esetében 20 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként. A debreceni egységünk keres munkatársat Autómosó munkakörbe

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres autómosó munkakörbe, aki hosszú távon
képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Elvárások:
- Empatikus ügyfélbarát hozzáállás
- Precizitás
- Pontos munkavégzés
- Tisztaság, rend szeretete és igénye

Előny:
- Autómosóban szerzett tapasztalat

Feladatok:
autó karbantartási feladatok
külső mosás, belső takarítás, motor mosás
kárpit tisztítás.

Amit kínálunk:
- Bejelentett munkaviszony
- Kulturált munkahelyi környezet
- Munkaidő: H- P: 8.00 – 17.00
- Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
- Hosszú távú munkavégzés
- Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak tartja magát a munkakör betöltéséhez,kérjük
küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: zkovacs@automery.hu