Állás, munka Debrecen városában

  Autófényező

Üzenet a hirdetőnek

Autófényező

Autóméry Kft. 2017. 07. 07.

Az Autóméry Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia , Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák esetében 20 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként. A debreceni egységünk keres munkatársat Autófényező / előkészítő munkakörbe

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres autófényező / előkészítő munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Elvárások:
- Szakirányú, középfokú végzettség
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
- B kategóriás jogosítvány
- Nyitottság új ismeretekre, tanulni vágyás
- Munkája iránti elkötelezettség, precízitás, kitartás
- Képesség az önálló munkavégzésre
- Eredményorientáció
-Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
- A megadott munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Kulturált, kiváló felszereltségű munkahelyi környezet
- Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
- Hosszú távú munkavégzés
- Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak tartja magát a munkakör betöltéséhez, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címekre: zkovacs@automery.hu és karosszeria.deb@automery.hu.